Operator recuperare creanțe Full-time Job

1 week ago -  Bănci / Credite Chisinau -    89 vizualizări
Detalii despre job

Operator recuperare creanțe

Responsabilități:

-Contactarea debitorilor prin intermediul telefonului;
-Lucru cu baza de date și actualizarea acesteia în permanență;

-Negocierea opțiunilor de achitare a creanțelor cu debitorii;

-Raportare regulată;

Cerințe:

- Studii superioare Economie/Drept;

- Experiență în recuperarea creanțelor/celectarea datoriilor (minim 1 an);

- Cunoașterea limbilor româna, rusa;

- Cunoașterea MS Office (Word, Excel);

Se oferă:

- Angajare oficială;

- Oficiul în centrul orașului;
- Grafic de muncă: Luni- Vineri ( 9.00 – 18:00);

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică
[email protected], indicând codul ORC în subiect sau să apeleze la mob. 062101257.

Compania HR-Consulting a fost fondată în anul 1995 în temeiul unei simple idei - să susţină companiile în recrutarea profesionista a personalului.Ne străduim să selectăm cei mai potriviți specialiști pentru business-ul clienților noștri, astfel încât aceștia să se încadreze ușor si rapid în cultura companiei și în activitatea desfășurată, pentru a aduce cele mai bune rezultate.Prima care a lansat astfel de servicii în Republica Moldova, HR-Consulting nu s-a limitat doar la Recrutarea de personal, dar a implementat și astfel de servicii precum Leasing-ul de personal, Administrarea dosarelor de personal și Efectuarea studiilor de salarizare, completând în întregime portofoliul de servicii în domeniul resurselor umane.