Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Arhitect Full-time Job

Constructii, Reparatii, Arhitectura   Chisinau   72 views Reference: mxkazoZbJ0P
Job Details

Cerințe față de candidat:
-Studii superioare de specialitate (în curs sau finalizate);
- Cunostințe avansate de AutoCad, ArhiCad sau Revit;
- Editare grafică în Corel Draw și Photoshop;
- Cunoașterea legislației de vigoare în sfera de proiectare (reprezintă un avantaj);
- Experiență în managementul proiectelor de arhitectură (reprezintă un avantaj);
- Punctualitate și seriozitate;
- Capacitatea de a lucra în echipă și de a se perfecționa.

Descrierea jobului:
- Realizarea proiectelor de arhitectură pentru construcții;
- Întocmirea documentațiilor necesare pentru obținerea avizelor și autorizațiilor;
- Realizarea de relevee și planuri de amenajare și planuri tehnice.

Ce oferim noi:
- Angajare oficială cu salariu competitiv pe piață
- Pachet social deplin;
- Oportunitatea de a activa într-o echipă profesionistă, într-un mediu prietenos și decent
- Încurajarea în scopul realizării unor proiecte deosebite.

Candidații interesați pot expedia CV-ul pe adresa electronică: hr@colass.md sau contactați-ne pe nr. de telefon: + 373 760 760 77.

Company Description
Arhitect