Vînzător-consultant Full-time Job

Actualizat la 27-07-2121     Vanzari   Chisinau     91 vizualizări

Suntem o echipă axată continuu pe îmbunătățire, modernizare și progres, iar scopul nostru este să creăm clienților noștri, experiențe unice de shopping, doar la un click distanță, prin oferirea unei game largi de produse din categoriile: cărți, jucării, parfumuri, accesorii, cosmetice şi produse de îngrijire personală etc.

Motivul de care să te alături echipei noastre este:

  • Suntem o echipă tînără, dar cu planuri mărețe de viitor și de dezvoltare;
  • Avem un stil de management bazat pe rezultate reale și performanță;
  • Suntem localizați în centrul orașului;
  • Îți oferim și reduceri suplimentare la achiziționarea produselor de pe site-ul elefant.md ca să te asiguri că noi avem cele mai de TOP produse;
  • Nu ne place birocrația, dar credem în lucruri simple și abordări corecte.

Principalele responsabilități:

  • Identificarea comenzii în baza ID-ul din sistem;
  • Identificarea coletul din depozitul magazinului și pregătirea acestuia pentru eliberarea comenzii;
  • Încasarea contravalorii coletelor conform facturii/bon fiscal în numerar sau alte instrumente de plată;
  • După necesitate consultarea clienților privind sortimentul de produse expuse spre vânzare.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră dacă :)

  • Ai experiență în vânzări de minimum 2 ani și interacțiune cu clienții;
  • Vorbești fluent limba română și rusă;
  • Ești o persoană prietenoasă, energică și pozitivă;
  • Ai cunoștințe de operare a PC-ului și a aparatului de casă;
  • Ești o persoană punctuală și responsabilă.

Trezește-ne curiozitatea și noi te vom invita la un interviu ca să ne cunoaștem! :)
Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul la adresa electronică: [email protected] și noi vom avem grijă să îți oferim detaliile.

La interviu vor fi invitate doar persoanele selectate în bază de CV.

Compania elefant.md este un magazin online care oferă o gamă largă de produse din categoriile: cărți, jucării, parfumuri, accesorii, cosmetice şi produse de îngrijire personală.