Vânzător-Consultant Full-time Job

Paradyz Showroom

Actualizat la 23-06-2121     Comert cu amanuntul, Marketing de retea   Chisinau     40 vizualizări
Detalii despre job

Vino să faci parte din echipa Ceramall MD!
Care sunt cerințele pentru această poziție?

Studii superioare
Experiență în vânzări minim 2 ani
Cunoașterea limbii române și ruse
Abilități excelente de comunicare și putere de convingere
Cunoștințe bune de operare PC
Rezistență la stres
Responsabil și disciplinat

Care vor fi responsabilitățile tale?

Comunicarea cu clienții, oferirea celor mai bune soluții în materie de gresie și faianță
Îndeplinirea planului de vânzări
Întocmirea contractelor

Ce condiții îți oferim:

Pachet salarial motivant
Echipă tânără și prietenoasă
Condiții moderne si confortabile de muncă (Locul de munca: str. Uzinelor 11)
Bonusuri și motivare personală

Angajăm pentru atitudine – antrenăm pentru abilități!

Te-am interesat? Atunci trimite CV-ul tău pe adresa email: [email protected] cu specificarea postului – Vânzător-Consultant. E-mail:
[email protected]

Descrierea Companiei
Angajăm:

Vânzător-Consultant
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Vânzător Consultant Paradyz Showroom