Vânzător - consultant în salonul de rame MOLDECO Full-time Job

acum o lună Vânzări Chisinau   322 vizualizări

Căutăm o persoană sociabilă, deschisă, dornică să învețe lucruri noi și să lucreze într-o echipă prietenoasă și creativă.

Responsabilități:

-Consultarea clienților în selectarea ramelor potrivite

-Oferirea informației necesare despre produsele din salon

-Recepționarea și prelucrarea comenzilor

-Respectarea programului de lucru

Cerințe:

-Studii superioare preferabil în domeniul Artelor, a Designului de Interior sau vestimentar, dar nu obligatoriu.

-Cunoașterea la perfecție a limbilor română și rusă

-Punctualitate și responsabilitate

-Cunoasterea programelor elementare de calculator

-Abilităţi de comunicare și muncă în echipă

- Experiența în domeniul comerțului este un avantaj

Noi oferim:

-Lucru într-o echipă tânără şi prietenoasă

-Oportunitatate de dezvoltare profesională şi de creştere în carieră

-Spatiu de lucru artistic, confortabil și plăcut

-Pachet social asigurat

Programul salonului:

Luni - Vineri 9.00-19.00, Sâmbătă 9.00-16.00

Trimiteți CV cu poză și o mică motivație pe adresa [email protected]

Tel.de contact: 069201126

Art-salon MOLDECO a fost înfiinţat în anul 2004, fiind o companie specializată în domeniul serviciilor de înrămare a operelor de artă plastică. Realizăm rame la comandă pentru tablouri, fotografii, broderii, oglinzi, icoane, certificate, precum și pentru colecții de monede, medalii, timbre etc. De asemenea, în salonul MOLDECO găsiți obiecte decorative unicat, suvenire, lucrări de autor, ceramică și bijuterii handmade, ambalaje personalizate, precum și cadouri originale pentru orice ocazie.