Top Agent de Vânzări Full-time Job

Sebo Credit SRL

Actualizat la 19-01-2121     Banci, Credite   Chisinau     32 vizualizări

Cauți un job unde vei fi apreciat și unde să simți că ai un rol cu adevărat important?
Înseamnă că locul tău este în echipa noastră!
Căutăm un TOP AGENT DE VÂNZĂRI pasionat, care să se alăture echipei de Retenție și Loializare a clienților.
Responsabilități:

Efectuează apeluri de ieșire către o bază determinată de clienți, cu scopul de a spori calitatatea și cantitatea vânzărilor produsului existent;
Aplică tehnici și tactici de negociere pentru a obține un rezultat maxim de vânzări;
Furnizează informația corectă și detaliată cu privire la produsele și serviciile companiei;
Asigură introducerea, verificarea și actualizarea rapidă și exactă a informației în baza de date;
Reține și loializează clientul prin comunicare eficientă, profesionistă și aplică o atitudine pozitivă în interacțiunea cu acesta;
Alte responsabilități legate de deservirea clienților.

Cerințe:

Experiența în domeniul deservirii clienţilor constituie un avantaj;
Studii în domneniul Economic și Marketing constituie un avantaj;
Cunoștințe de lucru cu MS Word, MS Excel, MS Outlook;
Asimilare rapidă, responsabilitate și orientare către rezultat;
Comunicare în română, rusă la nivel avansat, (limba engleză constituie un avantaj).
Aptitudini
Abilități înalte de comunicare persuasivă și negociere;
Abilități interpersonale;
Capacitate de gestionare eficientă a timpului de lucru;
Flexibilitate.

De ce SEBO?

Salariu atractiv și beneficii motivante;
Angajare oficială;
Bonusuri de performanță;
Experiență unică într-o companie internațională și potențial de creștere;
Traininguri și dezvoltare profesională.

Trimite CV la adresa: [email protected] sau sună acum la numărul 060500065!

Descrierea Companiei
Top Agent de Vânzări
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Top Agent Vânzări Sebo Credit SRL