Tehnolog mobila Full-time Job

MobilaMea

Actualizat la 27-07-2121     Design   Chisinau     57 vizualizări
Detalii despre job

Tehnolog (producție de mobilă)
Cerințe:
- Experiență de muncă într-o funcție similară de cel puțin 2 ani
- cunoștințe tehnice de proiectare a mobilierului;
- cunoașterea materialelor și accesoriilor
- Se va acorda preferință unui candidat responsabil, proactiv și atent, care știe să lucreze în echipă.
-Cunoașterea autoCAD pr.
Responsabilități:
- măsurători;
- verificarea proiectelor de proiectare pentru corectitudinea pregătirii și fabricarea acestora;
- elaborarea documentației de proiectare;
- întocmirea specificațiilor pentru fitinguri, detaliere.
- urmărirea executării comenzilor;
- respectarea corectitudinii procesului tehnologic;

Condiții de muncă și de plată:
Oferim salarii competitive și beneficii complete.

Descrierea Companiei
Tehnolog mobila
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Tehnolog mobila MobilaMea