Tehnolog în vinificație (r. Vulcănești) Full-time Job

Purcari Wineries PLC

Actualizat la 19-01-2121     Producere, Industrie   Vulcăneşti     20 vizualizări
Detalii despre job

Oferim:

Dezvoltare într-o companie cu renume internațional
Salariu competitiv
Angajare oficială cu întreg pachet de beneficii
Prețuri speciale la produsele companiei
Telefonie mobilă corporativă
Cazare și alimentație asigurate de companiei

Responsabilitățile principale:

Coordonarea și participarea la activitățile de prelucrare a strugurilor, de producere, condiționare, stabilizare și îmbuteliere a vinurilor
Exercitarea controlului tehnic în toate fazele de producere a vinurilor
Supravegherea fluxului tehnologic și controlul calității produsului pe intreg fluxul tehnologic
Respectarea practicilor și tratamentelor oenologice admise în producția de vinuri
Efectuarea controlului analitic al vinurilor și degustarea
Efectuarea corecta a analizelor chimico-fizice și biologice ale vinului
Intervenirea în procesele biochimice ale fermentației astfel încât să garanteze calitatea produsului final etc

Studii și experiență profesională:

Studii tehnice de specialitate
Experiență în poziție similară de minim 2 ani
Cunoștințe de automatizare, tehnice, mecanice și de utilizare a echipamentelor folosite în vinificație
Flexibiliatea programului de lucru în timpul campaniei de recoltă și a anumitor faze particulare în procesul de prelucrare a vinului
Fluență în limbile română și rusă

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: [email protected] , iar noi te vom contacta. Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici. E-mail: [email protected]

Din grupul de companii Purcari Wineries PLC fac parte Vinariile Purcari, Bostavan, Bardar si Crama Ceptura (România). Noi apreciem Pasiunea, Dedicatia si Competenta profesionala, combinate cu un grad inalt de responsabilitate.

Tehnolog în vinificație (r. Vulcănești)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Tehnolog vinificație Vulcănești Purcari Wineries PLC