Tehnicieni service interfon Full-time Job
Vezi toate ofertele de lucru pentru

Moldova Security

Actualizat 23.11.2020 -  Ingineri Chisinau -    13 vizualizări
Detalii despre job

Moldova Security angajeaza tehnicieni service interfoane!
(Electra,Vizit, Metakom, Cifral, Laskomet. Etc.)

Responsabilitati:

-Cablare , montaj si conexiuni necesare echipamentelor de interfonie sau videointerfonie
-Verificarea si mentenanta sistemelor de interfoane
-Programarea și configurarea echipamentelor instalate

Cerințe:

-Experienta obligatorie in domeniu sistemelor de interfoane
-Seriozitate si responsabilitate
-Permis de conducere

Compania garantează:
- Salariu motivant;
-Program de lucru stabil
- Creștere și evoluție în carieră;
- Echipă prietenoasă și unită!

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Descrierea Companiei

Tehnicieni service interfon
faceți click pe una din cuvinte cheie
Tehnicieni service interfon Moldova Security