Tehnician/Asamblor Full-time Job

Actualizat la 08-05-2121     Producere, Industrie   Chisinau     40 vizualizări
Detalii despre job
Responsabilități:
- Asamblarea și montarea produselor din lemn;
- Conectarea tuturor echipamentelor și accesoriilor;
- Verificarea produsului final
Cerinţe:

- Obligatoriu cunoașterea unei limbi străine la nivel intermediar (engleza, franceza sau germană) ;
- Experienţa în asamblarea produselor din lemn;
- Cunoştinţe tehnice și orientarea în planuri tehnice;
- Permisul de conducere B (C constituie un avantaj);
- Disponibilitatea de a efectua deplasari peste hotare (3-4 luni);
- Orientat spre rezultat;
- Responsabilitate,abilităţi de comunicare şi organizare;
-Deținerea pașaportului român;

Oferim:

- Dezvoltare într-o companie cu renume internațional;
- Angajare oficială;
- Salariu competitiv;
- Cazare gratuită în timpul deplasării;
Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa: [email protected] sau sa telefoneze la 022-45-06-80.
Compania SPAMOLeste întreprinderea-fiică a companiei belgiene Alpha Industries,lider pe piața europeană în producerea saunelor, băilor cu aburi, cabinelor cu IR.