Supervisor Full-time Job

Actualizat la 14-05-2121     Manageri   Chisinau     740 vizualizări
Detalii despre job

Cerinte:
- studii superioare în domeniul Administrare/Management/Logistică;
- experienta în domeniu similar minim 1 an;
- orientare spre rezultat;
- capacitatea de organizare si planificare a muncii și spirit de observație;

Descrierea jobului
- organizarea, conducerea si controlarea activitatii de productie in timpul lucrului, fiind responsabil de utilizarea si eficienta a echipamentelor si fortei de muncă;
- întocmirea rapoartelor de producție;
- responsabila de aplicarea si implementarea noilor proceduri de lucru;
- elaborarea strategiilor de creștere a productivității;

Oferim
- posibilitate de dezvoltare profesionala
- salariu motivant și plătit la timp;
- prînz complex și transport gratuit;
- conditii optime de munca;
- mediu de lucru placut într-o echipă tînără și dinamică.

Expediază-ne CV-ul la mailul: [email protected]
Telefon: 022-45-06-80

Compania SPAMOLeste întreprinderea-fiică a companiei belgiene Alpha Industries,lider pe piața europeană în producerea saunelor, băilor cu aburi, cabinelor cu IR.