Sudor Full-time Job

"OZKA CONSTRUCTION" SRL

Actualizat la 14-05-2121     Constructii, Reparatii, Arhitectura   Leova     35 vizualizări

Compania de reabilitare a drumurilor "OZKA CONSTRUCTION" SRL angajează sudor

Cerinte:
- cunoaşterea proprietăţilor materialelor, condiţiilor şi regimurilor de sudare;
- seriozitate, punctualitate, responsabilitate;
- capacitate de integrare și cooperare în echipă, rezistență la stress;
- capacitatea de identificare și solutionare a diferitelor disfuncționalități aparute și remedierea problemelor aparute;
- experiență de minim 5 ani;
- cunoașterea limbii engleză sau turcă.

Atribuții și responsabilități:
- pregătirea și verificarea aparatelor de sudură;
- sudarea și tăierea metalului;
- potrivirea pieselor în vederea tăierii sau sudării;
- consolidarea părților uzate prin acoperirea cu straturi de aliaj.

Ce îți oferim noi:
- salariu motivant;
- se oferă masa de prânz;
- angajare oficiă;
- pachet social;
- posibilitate de crestere profesională.

CV-urile Dvs. sunt așteptate la adresa de e-mail [email protected]
Persoanele interesate sunt încurajate să se adreseze la tel. 068829268
Persoana de contact: Albina

Descrierea Companiei
Sudor
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Sudor "OZKA CONSTRUCTION" SRL