Specialiști introducere și validare date Full-time Job

7 months ago Aplicarea legii (Lege) / securitate Chisinau   739 vizualizări
Detalii despre job

Profilul candidatului potrivit:

  • Orientat spre proces;
  • Atent la detalii;
  • Rapiditate;
  • Cunoștințe bunede operare cu PC ;
  • Conștiinciozitate, responsabilitate; disciplină organizatorică; punctualitate, confidențialitate, responsabilitate.

Responsabilități:

  • Introducerea informației în baza de date a Companiei;
  • Lucru cu rețelele de socializare.

Oferim:

Remunerare competitivă;

Posibilitatea de creștere profesionalășiavansare încarieră;

Training-uri permanente și calificări profesionale, din contul companiei;

Program de muncă full-time;

Pachet social deplin.

„Nu este neapărat să ai experiențăîn domeniu sau studii superioare. Tot de ce ai nevoie pentru acest post este dorința mare săînveți, să muncești și săștigi bine”.

Dacă ești persoana potrivită cu dorință de a munci, așteptăm CV-ul tău, cu menționarea poziției pentru care candidezi, la adresa electronică[email protected], sau la tel. 069907217.

Pentrua afla mai multe despre noi, ne găsești pe portalurile www.expertconsult.mdși www.acte-moldova.com

Suntem o companie universală de top în Republica Moldova. Noi oferim o gamă completă de servicii profesionale de perfectare a actelor moldovenești și românești la cel mai înalt nivel.