Specialist Trade Marketing Full-time Job

Carlsberg Group

Actualizat la 07-03-2121     Marketing, Publicitate, PR   Chisinau     1.1K vizualizări
Detalii despre job

Responsabilitățile postului:
- elaborarea și implementarea activităților de promovare a produselor;
- oferirea de sprijin în promovarea portofoliului de branduri al companiei în vederea creșterii ponderii produselor și profitului companiei pe canalele tradiționale de vînzare;
- controlul, evidența, comandarea și trecerea la pierderi a materialelor POS, echipamentelor și produselor promoționale;
- analiza eficienței activităților implementate;
- analiza eficienței echipamentelor instalate;
- analiza activităților implementate de alți producători;
- controlul respectării standardelor companiei și priorităților brandului;
- comunicarea cu echipele de vînzări, realizarea prezentărilor.
Cerințe principale:
- studii superioare;
- experiență relevantă în vînzări sau marketing;
- un grad ridicat de responsabilitate, perseverență în atingerea scopurilor propuse și organizare;
- capacități analitice, orientare către rezultate;
- o bună stăpînire a suitei de programe Microsoft Office, în special Excel și Power Point;
- deținerea permisului de conducere categoria „B” și a unui automobil personal.
Oferim:
- oportunitatea de a activa în cadrul unei companii internaționale;
- contract de muncă legal;
- asigurare medicală suplimentară;
- acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
- posibilități de dezvoltare profesională.
Program de lucru: 9:00-18:00 (sîmbăta și duminica – liber).
Expediați CV-ul la adresele de poștă electronică: [email protected] și [email protected]
[email protected] ; [email protected]

Датская компания Carlsberg Group – одна из крупнейших компаний по производству пива в мире. Представительство в Молдове открыто в 2010 году, с тех пор компания успешно осуществляет свою деятельность на территории республики, занимаясь оптовой дистрибьюцией пива и кваса. Украинское подразделение Carlsberg Group разработало специально для Молдовы новый брэнд пива National.

Specialist Trade Marketing
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Specialist Trade Marketing Carlsberg Group