Specialist SMM / Web Designer Full-time Job

Buelo

Actualizat la 06-03-2121     Design   Chisinau     25 vizualizări

Suntem în căutarea unui specialist în domeniul designului și marketingului online pentru angajare pe termen lung.
Responsabilități:
- administrarea conturilor companiei pe rețelele de socializare, promovarea brandurilor;
- desfășurarea activității de web design, elaborarea machetelor de ambalaje pentru produsele companiei;
- fotografierea produselor, editarea imaginilor, redactarea cataloagelor cu produse;
- administrarea paginii web a companiei.
Abilități și competențe necesare:
- cunoașterea limbilor română și rusă (cunoașterea limbii engleze ar fi binevenită);
- cunoașterea programelor de editare a imaginilor Photoshop, Ai etc.;
- experiență anterioară în domeniul marketingului online;
- abilități de comunicare, creativitate, responsabilitate.
Oferim:
- salariu stabil și pachet social;
- libertatea de creație deplină și susținerea tuturor inițiativelor.
Program de lucru: 9.00-18.00.
Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: [email protected]
Telefon: 079929225. E-mail:
[email protected]

Компания Buelo производит кукурузные палочки, сахарную пудру и попкорн, а также импортирует кондитерские изделия различных марок. Эксклюзивный дистрибьютор сгущённого молока от завода «Алексеевский». На территории РМ расположено три представительства компании, осуществляющих оптовую продажу собственной и импортной продукции по магазинам Молдовы.

Specialist SMM / Web Designer
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Specialist SMM Web Designer Buelo