Specialist la vulcanizare (cu si fara experienta) Full-time Job

3 weeks ago -  Altele Categorii Chisinau -    197 vizualizări

Compania "Autoshina" activează cu succes pe piața Moldovei din anul 2013. Noi oferim clienților noștri o gamă largă de servicii de montare a anvelopelor, vânzări de anvelope și componente pentru mașină, la cele mai favorabile condiții.

VĂ OFERIM:

  • Salariu: 9000 lei -15000 lei in dependenta de volumul de vanzari si sezon
  • Program de lucru în ture, 3 zile de lucru și 3 zile libere
  • Asigurarea cu uniformă și echipamentul necesar pentru desfășurarea activității
  • Compensarea 50% pentru sport si pentru serviciile noastre de vulcanizare
  • Achitarea salariului la timp/ Angajare oficială/ Pachet social

RESPONSABILITĂȚI:

  • Executarea operațiuni și sarcini necesare serviciilor deservirii cauciucurilor
  • Comunicarea politicoasă cu clienți
  • Deplasări către client cu microbuzul companiei (baza extinsă Volkswagen LT 35), în interiorul căruia se afla echipamentul de montare a anvelopelor

CERINȚE:

  • Deținerea permisului de conducere pentru categoria „B”
  • Abilitate, dorință de a învăta si de lucra in aceasta sfera de activitate
  • Experiența similara (demontare, montare, echilibrare și etc. - va constitui un avantaj

Sună la Tel / Viber 060 908 708 sau scrie-ne pe [email protected]

VEZI MAI MULTE DESPRE NOI =>

Autoshina - prima companie din Republica Moldova, ce activează cu succes pe piața Moldovei din anul 2013. Noi oferim clienților noștri o gamă largă de servicii de montare a anvelopelor, vânzări de anvelope și componente pentru mașină, la cele mai favorabile condiții. Dezvoltarea și îmbunătățirea continuă, fiabilitatea, abordarea individuală a fiecărui client sunt criteriile care caracterizează compania noastră.
Tags: ex: cv,cvmeu.md,angajare.md
servicii automobile mecanic vulcanizator