Specialist în domeniul creditării (or.Cimișlia) Full-time Job

BC Energbank SA

Actualizat la 25-01-2121     Banci, Credite   Cimişlia     29 vizualizări

B.C. ”ENERGBANK” S.A. extinde zona de deservire a clienților, astfel căutăm specialist în domeniul creditării în or. Cimișlia.
Responsabilităţi:

Analiza pieții, identificarea și atragerea clienților potențiali;
Oferirea de suport și consiliere clienților în vederea obținerii creditelor;
Analiza gradului de încadrare a clientului în criteriile de eligibilitate pentru produsele bancare;
Organizarea și controlul procesului vânzărilor;
Managementul portofoliului de credite;

Cerințe față de candidat:

Studii superioare cu profil economic;
Experiență în domeniul bancar sau în domeniul microfinanțării;
Capacitate de organizare și control;
Cunoașterea limbilor română și rusă;
Posedarea abilităților bune de comunicare
Cunoștințe avansate de aplicare: MS Office.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul prin e-mail: [email protected]office.energbank.com E-mail:
[email protected]office.energbank.com

Коммерческий Банк "ENERGBANK" АО создан 16 января 1997 года. Банком проводится, и всегда проводилась, активная работа по расширению сети своих подразделений, так как она является важнейшим каналом распространения услуг и продуктов Банка. На данный момент у банка 70 подразделений, на территории всей республики.
Основная цель, стоящая перед ENERGBANK, заключается в эффективном развитии и увеличении доли на финансовом рынке Молдовы.
Предлагая адресные решения и строго соблюдая конфиденциальность взаимоотношений партнеров, ENERGBANK остаётся банком частного бизнеса и гибко подходит к интересам клиентов. При этом ENERGBANK всегда опирается на накопленный опыт, передовые банковские технологии, финансовые и интеллектуальные ресурсы.

Specialist în domeniul creditării (or.Cimișlia)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Specialist domeniul creditării Cimișlia BC Energbank SA