Specialist Imobiliar (Chirii) Full-time Job

Acces Imobil

Actualizat la 29-11-2020     Adăugat la 20.11.2020 Imobile Chisinau   10 vizualizări

Dacă te consideri o persoană dinamică și sociabilă, ai un spirit de echipă și dorința de realizări mari in cadrul unei companii de succes, vrei să faci vânzări active, atunci aşteptăm CV-ul tău!

Responsabilităţi:
• Studierea pieţei de profil;
• Identificarea şi contactarea potenţialilor clienţi;
• Cunoaşterea şi vorbirea fluentă a limbilor română şi rusă (limba engleză constituie un avantaj);
• Interacţiunea directă cu clientul în vederea identificării celei mai bune oferte de închiriere a imobilului;
• Consultaţii juridice şi asistenţa clienţilor la birou, notar, etc.

Cerinţe:
• Studii superioare (constituie avantaj);
• Experienţă în vânzări (constituie avantaj);
• Orientare către client şi necesităţile acestuia;
• Abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţii;
• Automobil şi permis de conducere categoria B (constituie avantaj);

Condiții:
• Salariu motivant în funcţie de rezultate;
• Telefon de serviciu;
• Training-uri de specialitate;
• Oficiu confortabil în centrul capitalei;
• Instruire profesională continuă;
• Colectiv tănăr, prietenos și amabil într-o companie ce se dezvoltă dinamic.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul (însoţit în mod obligatoriu de o fotografie) la adresa electronică: [email protected] cu specificarea postului pentru care aplică sau poți suna direct pe numarul de contact: +373 788 88 300 E-mail: [email protected]
Telefon: +373 788 88 300

Компания Acces Imobil была основана в 2013-м году. Сегодня это эксперт в области купли-продажи недвижимости в Молдове. Офис компании располагается в Кишинёве, на проспекте Григоре Виеру. Acces Imobil постоянно растёт и развивается и для того, чтобы стать лучше и расширить свои возможности, компании нужны новые, позитивные, общительные и ответственные сотрудники.

Specialist Imobiliar (Chirii)
Apăsați pe una din cuvinte cheie
Specialist Imobiliar Chirii Acces Imobil