Specialist credite, or. Glodeni Full-time Job

Moldova Agroindbank

Actualizat la 02-03-2121     Contabilitate, Finante   Glodeni     86 vizualizări
Detalii despre job

Misiune Post:
Îndeplinește sarcinile aferente vânzării produselor/serviciilor clienților IMM.

Responsabilități:

promovează și vinde produselor bancare creditare și necreditare clienților IMM;
deschide/modifică /închide și înregistrează conturilor curente și de depozit ale clienților IMM;
îndeplinește planul individual de vânzări.

Candidatul eligibil trebuie să dețină:

studii superioare în domeniul financiar-economic;
experiență de muncă în domeniul creditării;
abilități dezvoltate de comunicare verbală și negociere;
cunoașterea tehnicilor de vânzări;

În echipa- Moldova Agroindbank vei beneficia de:

program individual de dezvoltare profesională;
posibilități de avansare în funcție și mediu de lucru prietenos;
pachet salarial atractiv, bonusuri pentru performanță și avantaje extra-salariale;
oferte corporative la săli de sport;
tichete de masă.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa [email protected] indicând funcția pentru care candidează.
Doar persoanele selectate vor fi contactate. E-mail:
[email protected]

BC Moldova Agroindbank SA начал свою деятельность 8 мая 1991 г. С самого начала своей деятельности MAIB руководствуется принципами открытости, взаимном доверии и честности по отношении к своим клиентам, качестве продуктов, услуг и системы обслуживания. Сегодня, Moldova Agroindbank является одним из основных игроков банковской системы Республики Молдова, удерживая лидирующие позиции по объему активов, по кредитам и по депозитам физических лиц.

Specialist credite, or. Glodeni
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Specialist credite Glodeni Moldova Agroindbank