Șofer- afisaj stradal în regiunile moldovei Full-time Job

Asociația Agențiilor De Recrutare

Actualizat la 19-04-2121     Joburi fara experienta, Diverse Joburi   Chisinau     42 vizualizări
Detalii despre job

Cine suntem noi?
Asociația Agențiilor de Recrutare ce oferă lucru legal peste hotare cu cele mai variate oferte de muncă în toate domeniile și noi oportunități !

Suntem cautarea unui candidat - cinstit și responsabil, dornic să lucreze !

Cerințe:
- deținerea permisului de conducere categoria B;
- experiență în a conduce fără accidente rutiere;
- serios, responsabil, punctual;
- se necesită automobil personal -se achită combustibilul;

Responsabilități:
- afișare de publicitate stradală în locuri special amenajate, panouri informative, blocuri;
- deplasări zilnice / săptămînale in toate regiunile Moldovei;

Beneficii:
- program de lucru: 5 zile lucrătoare-2 libere, 8h pe zi ,( 3-4 zile preconizate pentru o regiune);
- salariu: 450 lei pe zi, achitare săptămânală;
- angajare oficială+pachet social;

Vom fi bucuroși să colaborăm!
SUNĂ DIRECT pe nr de contact: 0(79)911110 sau trimite CV-ul pe adresa electronică: [email protected]

Descrierea Companiei
Șofer- afisaj stradal în regiunile moldovei