Social Media Manager Part-time Job

1 week ago Marketing de retea Chisinau   121 vizualizări
Compania OrtoLife angajează Social Media Manager, cu orar flexibil.
Responsabilități: - gestionarea conturilor pe rețelele de socializare: Facebook, Instagram, Odnoklassniki, TikTok, YouTube - crearea și postarea materialelor pe rețelele de socializare; - măsurarea și prezentarea rezultatelor obținute.
Candidatul trebuie: - să fie utilizator cu experiență în social media; - să fie creativ prin conținutul prezentat pe rețelele de socializare; - să cunoască diferența dintre “ne-am” și “neam”; - să aibă capacități de scriere în română și rusă; - să poată lucra la mai multe sarcini paralel, cu respectarea termenilor; - să aibă cunoștințe de utilizare a excelului și Google Drive.
Pentru a depune cererea, completați acest formular: http://bit.ly/34SMMortolife
Descrierea Companiei
Articole ortopedice personalizate