Social media manager Full-time Job

Elefant.md

Actualizat la 08-05-2121     Design   Chisinau     273 vizualizări

Suntem o echipă care depunem maxim efort în permanență, pentru a oferi ceea mai plăcută experiență de shopping clienților noștri, prin oferirea unei game largi de produse din categoriile: cărți, jucării, parfumuri, accesorii, cosmetice şi produse de îngrijire personală etc.

Responsabilităţi cotidiene:

Să elaborezi și să implementezi strategia de social media marketing;
Să scrii texte creative, dar și vandabile pentru rețelele de socializare și campaniile de comunicare;
Să participi la planificarea campaniilor de comunicare și să vii cu inițiative;
Să urmărești noutățile/trendurile de social media și ecommerce și să contribui la dezvoltarea activităților din cadrul echipei de marketing;
Să poți deprinde ușor alte taskuri tehnice dar și creative.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră dacă :)

Ești o persoană creativă, energică și cu excelente abilități de comunicare;
Să fii organizat/ă și mereu cu idei noi pe care să le pui în aplicare;
Îți plac schimbările și ești gata să faci altceva decît ceea ce fac colegii tăi din domeniu;
Să cunoști termenii esențiali utilizați în domeniul marketingului și cum să operezi cu ei;
Să cunoști limba română și engleză la nivel avansat (nu ne supărăm dacă cunoști și alte limbi străine);

Motivul de care să te alături echipei noastre este:

Nouă ne place să fim diferiți, să fim cei mai buni;
Avem un stil de management bazat pe rezultate reale și performanță;
Poți să lucrezi și de acasă, important sunt rezultatele;
Ce ține de salariu, îl acordăm la timp, dar și ne mai conducem de bonusurile pe care le vom transfera pe cardul tău :);
Suntem localizați în centru orașului, dar totodată, departe de gălăgia și traficul din Chișinău, te poți relaxa în gradina noastră verde și să respiri aer curat pentru a te inspira și mai mult;
Nu ne place birocrația, credem în lucruri simple și abordări corecte.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul și materialele elaborate de tine (postări pe rețele de socializare, texte, link-uri cu lucrările tale sau proiectele la care ai contribuit) la adresa electronică: [email protected] și noi vom avem grijă să îți oferim detaliile.

La interviu vor fi invitate doar persoanele selectate în bază de CV. E-mail: [email protected]

Descrierea Companiei
Angajăm:

Social media manager
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Social media manager Elefant.md