SMM-Manager (Freelance/Munca la Domiciliu) Full-time Job

Actualizat la 08-05-2121     Marketing, Publicitate, PR   Chisinau     42 vizualizări
Detalii despre job

Salut !

Echipa Skilleit caută SMM-Manageri într-o agenție de Digital Marketing & SMM care o să ofere clienților serviciile necesare.

Responsabilități:

- Oferirea serviciilor necesare clienților ;

- Gestionarea, promovarea și controlarea rețelelor de socializare a agenției (Instagram, Facebook, Web-site /Prin constructor de site, experiență și cunoștințe nu este nevoie deloc/)

Ce vă oferim noi? :

- Freelance/Munca la domiciliu ;

- Timp liber ;

- Munca în echipă (O să aplicați cunoștințele în proiecte în echipă, ce o să vă scurteze timpul)

- Salariu care startează de la 10.000 MDL ;

- Mediu prietenos;

- Dezvoltarea în carieră de la 0 ;

- Și multe altele...

Dacă crezi că ești candidatul ideal ai putea transmite CV-ul tău pe Email-ul de mai jos:

[email protected]

Sau ai putea să ne contactezi la nr. de telefon: +37379050213

Descrierea Companiei
Agenție de Digital Marketing & SMM