Șef depozit Full-time Job

2 weeks ago Magazinieri / Depozitari / Antrepozit Chisinau   104 vizualizări
Detalii despre job

Oferim:

  • Salariu cu care să-ți asiguri familia, bineînțeles dacă ceea ce propunem noi, va corespunde cu ceea ce poți face TU
  • Posibilități de avansare, dezvoltare, creștere profesională și salarială în cadrul unei companii de succes
  • Acces la rețea corporativă de telefonie și restul rechizitelor ca să poți să-ți faci bine funcția
  • Condiții, încît tu să fii bine, liber în exprimare și să-ți placă să lucrezi cu noi

Responsabilitățile tale:

  • Recepționarea și eliberarea mărfii în/din depozit;
  • Verificarea mărfii să corespundă la cantitate și calitate;
  • Pregătirea mărfii pentru livrare
  • Elaborarea comenzilor pentru suplinirea stocului;
  • Evidența mărfurilor la depozit, participarea la inventarieri;
  • Păstrarea mărfii în condiții optimale;
  • Menținerea ordinii și curățeniei în încăperile depozitului;
  • Respectarea procedurilor interne, inclusiv păstrarea în siguranță a stocului de marfă

Cerințe:

  • Persoană onestă și responsabilă;
  • Seriozitate și punctualitate;
  • Rezistență fizică bună;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.
  • Permis de conducere cat. B
  • Bune abilități de utilizare a calculatorului

Hai cu noi în echipa Elit-Tehnica!

Elit-Tehnica companie ce se ocupă de comercializarea și întreținerea Tehnicii Agricole