Sef departamentul vânzări Full-time Job

067397727

Actualizat la 03-03-2121     Top Management   Chisinau     53 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilităţile postului:
- monitorizează vânzările, stocurile şi creditul comercial al clientilor
- monitorizează permanent piaţa din punct de vedere al concurenţei
- analizează rapoartele şi activitatea agenţilor din echipă
- verificarea cum se desfăşoară activitatea echipei de vânzări şi să ia toate măsurile ce se impun pentru îmbunătăţirea performanţelor

Cerinţe specifice postului:
- Studii superioare
- Cunoştinte de operare PC (Microsoft Word si Excel)
- Experienţă într-un post similar.

Se oferă:
- Salariu competitiv şi bonus de performanţă.
- post de lucru în cadrul unei companii in dezvoltare dinamică;
- angajare oficială + pachet social;

Persoanele interesate sunt rugate sa depuna CV indicand postul dorit, pe adresa de e-mail: [email protected]

Descrierea Companiei
Sef departamentul vânzări
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri