Sef de paza Full-time Job

Moldova Security

Actualizat 24.11.2020 Paza, Securitate Chisinau   14 vizualizări
Detalii despre job

Moldova Security angajeaza "Sef de paza"

Cerinţe:
- experienţa de munca în administrare
-studii de specialitate
- cunoaştere limbilor: romnă, rusă;
- Mentinerea legaturii cu clientii, beneficiarii, furnizorii si sub-contractorii firmei;
- bună cunoştinţe de operare PC;
- responsabilitate, comunicabilitate, gîndire analitică
- abilităţi bune comunicative;
- activitate, punctualitate, abilitate înaltă de lucru, responsabilitate;
-preferenţial foşti angajaţi ai MAI, SIS, FA, sau cetăţeni care au absolvit cursurile specializate în cadrul Academiei de poliţie !

ATRIBUȚIILE:
- protecția instalațiilor cu un grad ridicat de securitate
- îndrumarea agenților de securitate
- cel puțin 2 ani de experiență ca lider

Se ofera:
Salariu motivant si stabil
Dezvoltare profesionala continua
Lucru intr-o echipa tînara și dinamica
Pachet social complet
Program de lucru: luni-vineri, 9:00-18:00

Așteptăm CV-urile voastre cu titlul "Sef de paza" la adresa electronica: [email protected]

Descrierea Companiei
Sef de paza
Apăsați pe una din cuvinte cheie
Sef paza Moldova Security