Manager Dezvoltare Colaboratori in Cadrul Departamentului Resurse Umane Full-time Job

acum 3 săptămâni Resurse Umane / HR / Recrutare Rezina   204 vizualizare
Detalii despre job

Educatie si experienta:

  • Studii superioare (Resurse Umane/Pedagogie/Psihologie)
  • Experienta intr-o pozitie similara de minimum 3 ani.

Abilitati:

  • Abilitati excelente de comunicare si influentare;
  • Abilitati excelente de a vorbi si scrie in limbile Romana, Rusa si Engleza;
  • Abilitati excelente de organizare, perseverenta si persuasiune;
  • Abilitate excelenta de a se adapta si implementa schimbarile;
  • Abilitati de trainer (constituie un avantaj);
  • Utilizator confident de PC – MS Office; si ERP-iuri;
  • Permis si experienta de conducere a automobilului, categoria B (constituie un avantaj).

Responsabilitati:

  • Gestionarea procesului de management al performantei;
  • Gestionarea procesului de dezvoltare colaboratori.
  • Alte cerinte:
  • Integritate;
  • Orientare catre Client;
  • Gandire pozitiva;
  • Abilitati analitice, spirit proactiv in solutionarea problemelor;
  • Abilitate de a lucra atat independent cat si in echipa;
  • Adaptare la un program de lucru flexibil, deplasari de serviciu;
  • Deschidere la alinierea fata de standarde ridicate de Calitate si Sanatatea si Securitatea Muncii;
  • Disponibiltatea de a locui in or. Rezina.

Beneficii:

  • Activitate intr-o companie internationala cu grija fata de angajatii sai, inclusiv sub aspectul Sanatatii si Securitatii in Munca si Dezvoltare Profesionala
  • Pachet social si salarial atractiv.

Dacă te identifici cu profilul dat si ești interesat/interesata sa te alaturi echipei noastre, expediază CV-ul detaliat, insotit de scrisoarea ta de motivare si copii scanate dupa diplomele si certificarile pe care le detii la adresa: recrutare-[email protected], web: www.lafarge.md

Vor fi contactate doar pesoanele ce intrunesc conditiile de selectie.

LafargeMoldova, parte al Grupului LafargeHolcim, oferă produse de înaltă calitate, tehnologii și soluții inovative, implementează cu succes economia circulară, reduce emisiile de CO2 și protejează mediul ambiant.