Colaborator - SEO Specialist Full-time Job

acum 3 săptămâni SEO - Optimizare online / offline Iaşi   7 vizualizări

Ne mărim echipa și căutăm un colaborator care să poarte denumirea de „specialist SEO”. Dacă ești potrivit pentru noi, uite de ce avem nevoie de la viitorul colaborator:
• să fie prieten cu platforma Magento și să îi cunoască toate secretele
• să înțeleagă elementele SEO on-page și off-page
• să aibă experiență cu Google Analytics, Google Search Console și Google Keyword Planner
• să îi fie familiare aspectele ce țin de marketingul online (SEM, PPC, etc.)

Atribuții:
• audituri SEO on-page/ off-page pentru parteneri
• cercetarea și identificarea tehnicilor folosite de competitori
• activități de optimizare on-site
• implementarea și gestionarea campaniilor de link-building
• colaborare cu echipele de creare de conținut și design grafic

Trimite-ne CV-ul tău pe [email protected]

Strada Lascar Catargi 70

Descrierea Companiei
Servicii de print online.
Tipar de calitate, livrare în țară în cel mai scurt timp.
Ofertă de preț instant și posibilitate de editare grafică online.