Revizor comercial Full-time Job

Global Store SRL

Actualizat la 25-01-2121     Comert cu amanuntul, Marketing de retea   Chisinau     21 vizualizări
Detalii despre job

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare cu profil economic;
- Experiență minim – 2 ani in domeniu inventarierii;
- Cunoașterea tehnicilor/procedurilor de inventariere ;
- Cunoașterea pachetului MS Office, Excel în mod obligatoriu la nivel avansat;
- Spirit de observație și atenție la detalii;
- Grafic flexibil / disponibilitate pe tot parcursul săptămiinii.
Responsabilități:
- Organizarea, efectuarea și derularea inventarierii (controalelor)
în magazine și în depozite;
- Efectuarea controlului (inventarierii) calitativ a mărfii;
- Reglarea stocurilor de mărfuri din cadrul companiei;
Oferim:
• Pachet social garantat;
• Tichete de masa in valoare de 45 lei/zi,
• Salariul motivant.
Candidatii care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
e-mail: [email protected] ; [email protected]
tel: (+373)787 70 461; (+373)790 15 590 Telefon: 078770461, (+373)790 15 590
E-mail: [email protected]; [email protected]

Global Store SRL – импортёр и дистрибьютор широкого ассортимента бытовых товаров. Два магазина компании расположены в Кишинёве, на ул. Каля Орхеюлуй и Миорица, ещё один – в коммуне Трушены. Ассортимент магазинов состоит из различной бытовой техники, посуды, текстиля, канцелярских товаров, обуви, игрушек, украшений для дома и сада. Global Store SRL позиционируется не только как крупный магазин, но и как участник различных социальных, экологических, спортивных и оздоровительных кампаний.

Revizor comercial
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Revizor comercial Global Store SRL