Responsabil Tehnic Full-time Job
Vezi toate ofertele de lucru pentru

Horus

Actualizat 20.11.2020 -  Ingineri Chisinau -    5 vizualizări
Detalii despre job

Atribuțiile esențiale:
• Monitorizarea, coordonarea, controlul efectuării lucrărilor de construcție.
• Verificarea proiectelor și calitatea acestora, constatarea eventualelor neajunsuri.
• Urmărește execuția construcției în conformitate cu prevederile înscrise în proiectul tehnic.
• Întocmește si vizează procesele verbale pentru fazele determinante conform proiectului.
• Sesizează neconformitățile apărute in executarea lucrărilor de constructii.
• Urmărește respectarea tehnologiei de execuție, etc.
Cerinţe:
• Studii superioare de specialitate.
• Deținerea certificatului valabil de Diriginte de șantier.
• Experiență de muncă în domeniul dat min.5 ani.
• Operare în programa WinSmeta.
• Cunoașterea limbilor română și rusă.
Compania oferă :
• Salariu atractiv.
• Condiții prielnice de muncă.
• Întreg pachet social.
• Abonament cu minute nelimitate, alte beneficii.

Adresa: str. M.Sadoveanu 4/10, sec. Ciocana, mun. Chişinău.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: [email protected] E-mail: [email protected]

Horus является строительной компанией, действующей на рынке Молдовы с 1995 года. Изначально компания работала в области монтажа и обслуживания инженерных коммуникаций (систем отопления и газоснабжения). Впоследствии, сфера деятельности команды профессионалов распространилась на строительство недвижимости. В своей повседневный компания придерживается принципов высочайшего качества предоставляемых услуг и выполненных работ.
Компания Horus обладает обширным местным опытом и солидной финансовой базой. Она зарекомендовала себя, как постоянного инвестора на рынке недвижимости Молдовы, чья миссия заключается в создании современной и прочной недвижимости.

Responsabil Tehnic
faceți click pe una din cuvinte cheie
Responsabil Tehnic Horus