Responsabil tehnic în producere Orhei Full-time Job

Linia H2O

Actualizat la 08-03-2121     Depozitari, Magazinieri, Antrepozit   Orhei     67 vizualizări
Detalii despre job

Suntem în căutare de Responsabil tehnic în producere.

Oferim:

Posibilitatea de a lucra într-un colectiv prietenos și focusat pe rezultat
Oportunitate de dezvoltare profesională și creștere în carieră
Sistem de remunerare bazat pe performanță și rezultate
Grafic de muncă de 8 ore/zi

Cerințe:

Experiență într-o poziție similară de minim 2 ani
Studii finalizate cu profil tehnic
Abilități de management: planificare, administrare și supraveghere
Abilități de gestionare a depozitelor
Spirit de echipă și inițiativă
Cunoașterea limbii română și rusă
Cunoștințe de operare PC

Responsabilități de bază:

Întreținerea echipamentelor de lucru în stare de funcționare.
Evidența stocului de echipamente necesare activității de producere a mobilierului.
Aprovizionarea secției de producere cu echipamentele necesare.
Evidența și controlul tuturor actelor de însoțire ale mărfurilor ce intră sau ies din gestiune.
etc.

Locația:
or. Orhei, s. Seliște-Lucașeuca

Persoanele interesate pot transmite CV-ul, cu indicarea denumirii postului vacant la adresa: [email protected] „Responsabil tehnic în producere ”

Vă așteptăm în Echipa noastră! E-mail: [email protected]
\\\\r\\\\n www.liniah2o.md

Compania "Linia H2O" anunță concurs pentru următoarele posturi vacante:

Responsabil tehnic în producere Orhei
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Responsabil tehnic producere Orhei Linia H2O