Reprezentant Vînzări (regiunea Sud a Moldovei) Full-time Job

Agrostoc

Actualizat la 25-01-2121     Gospodarie, Agricol   Cahul     35 vizualizări
Detalii despre job

Cerinţe:

Studii medii de specialitate în domeniul agricol;
Posedare cunoștințe PC (Word, Excel);
Permis de conducere cat. B;
Trăsături personale: abilități de vînzări și negociere.
Experienţa în domeniul vînzări (va constitui un avantaj);

Responsabilităţi:

Promovarea și comecializarea produselor agricole ale Întreprinderii;
Participarea la îndeplinirea planului de vînzări;
Identificarea clientilor și stabilirea raporturilor de colaborare cu producătorii agricoli;
Încheierea contractelor de vînzare cumpărare;

Oferim:

Salariu competitiv şi bonusuri în funcţie de performanţe;
Automobil de serviciu;
Convorbiri telefonice asigurate;
Mediu de lucru profesionist, într-o companie în continuă dezvoltare;
Asigurarea cu întreg pachet social + tichete de masă;
Cursuri și traininguri de domeniu.

Persoanele interesate pot expedia CV pe adresa [email protected] sau ne puteti contacta la numarul de telefon 060302766. E-mail: [email protected]
Telefon: 060302766

C.Î Agrostoc este în cautarea unui nou coleg pentru funcţia vacantă:

Reprezentant Vînzări (regiunea Sud a Moldovei)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Reprezentant Vînzări regiunea Sud Moldovei Agrostoc