Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Reprezentant medical Full-time Job
global.oferte_tag

Acino Pharma AG

global.Actualizat 23.11.2020  - Medicina, Farmacie  -  Chisinau   7 views
Job Details

Compania farmaceutică elvețiană anunță angajează Reprezentant Medical (Chisinau).
Cerinţe:
• studii medicale superioare;
• experiență cu medicamente din grupul Rx;
• experiență de lucru cu medicii și farmaciștii;
• abilități de vânzator;
• abilități de comunicare, capacitate de învățare, orientare spre rezultate și dezvoltare profesională;
• disciplină, proactivitate, responsabilitate;
• permis de conducere din categoria "B", experiență de conducere;
• L română și L rusă - fluent;
Atribuțiile:
• vizite la doctori (specialiști și doctori de familie);
• vizite la farmacii;
• îndeplinirea planului propus de vanzări;
Compania oferă:
• salariu competitiv;
• angajare oficială și pachet social;
• mașină, telefon, tabletă;
Solicitanții trebuie să prezinte un CV cu o fotografie.

Company Description
Reprezentant medical