Reprezentant medical/brand manager Full-time Job

SRL Dita Estfarm (AstraZeneca)

Actualizat 24.11.2020 Medicina, Farmacie Chisinau   5 vizualizări

Compania Dita Estfarm este cel mai mare distribuitor farmaceutic in Moldova cu istorie de peste 25 ani si peste 300 de angajati. Dita Estfarm are si o retea proprie de farmacii Farmacia Familiei, cea mai mare retea de farmacii in Moldova.

Suntem în căutarea unui Reprezentant medical/ Brand manager (AstraZeneca)

Responsabilitati:

• Promovarea produselor companiei in cadrul vizitelor regulate la medici si farmacisti
• Stabilirea, dezvoltarea si mentinerea relatiei cu medicii si farmacistii din zona alocata;
• Realizarea planului de vanzari și întocmirea dărilor de seamă;
• Dezvoltarea și îndeplinirea planurilor de acțiune pentru atingerea obiectivelor stabilite;
• Organizarea si participarea la evenimente medicale speicifice cu scopul promovării produselor.
• Controlul expunerii produselor in locuri de vanzare (farmacii).

Cerinte fata de candidat:
- Absolvent(a) a Universitatii de Medicina si Farmacie
- Experienta de lucru in calitate de reprezentant medical prezinta un avantaj.
- Abilitati de comunicare și negociere;
- Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă.
- Orientare spre rezultat si client;
- Cunoasterea calculatorului (utilizator experimentat de Microsoft Excel, Word, Power Point).
- Permis de conducere cat. B.

Conditii:
• Salariu competitiv: salariu fix + bonusuri trimestriale.
• Posibilitatea dezvoltării in cadrul companiei (traninguri, seminare).
• Posibilitatea avansării in cadrul companiei.
• Grafic de lucru Luni- Vineri 08:30-17:30
• Pachet social deplin conform legislației RM.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita CV cu poză pe adresa de email [email protected] cu specificarea postului pentru care candidați.

Descrierea Companiei
Reprezentant medical/brand manager