Reprezentant medical (4 ore pe zi) Full-time Job

Heel

Actualizat la 03-03-2121     Medicina, Farmacie   Chisinau     53 vizualizări

Compania farmaceutică germană -Heel oferă posibilitatea angajărilor reprezentanților medicali (part-time 4 ore pe zi (prin cumul) într-un colectiv tânăr.

Cerințe:

Absolvent Universității de Medicină și Farmacie (medic sau farmacist, de dorit cu staj de lucru (nu rezidenți).
Responsabilitatea, comunicabilitatea, atitudine proactivă.
Cunoștințe avansate de operare PC (Microsoft Word, Excel, Power Point).
Cunoaşterea limbilor română și rusă.

Condiții de lucru:

Part-time: Activitatea 4 ore pe zi. Salariu motivant. Bonus lunar. Bonus anual.
Compensarea cheltuielilor de transport, compensarea costului pentru comunicații mobile și internet.

Responsabilități:

Îndeplinirea planului de vânzări.
Îndeplinirea planului de vizite și prezentări cu medici și farmaciști.
Promovarea etică a medicamentelor -Heel.
Menținerea și marirea bazei de date de medici și farmaciști.
Întocmirea rapoartelor privind activitatea îndeplinită.
Participarea la conferințe și evenimente educaționale.

Expediați CV prin e-mail indicat mai jos.
Doar persoanele selectate vor fi contactate! E-mail: [email protected]

Немецкая фармацевтическая компания -Хеель приглашает на работу:

Reprezentant medical (4 ore pe zi)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Reprezentant medical ore Heel