Reprezentant comercial regional (cu automobil personal) Regiunea Anenii-Noi Full-time Job

Cvin Com

Actualizat la 02-03-2121     Vanzari   Anenii Noi     90 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:
- promovarea produselor companiei;
- organizarea vînzărilor în teritoriul repartizat;
- căutarea noilor clienți;
- desfășurarea activităților de marketing si mercantizare.

Cerințe:
- preferabil studii superioare;
- cunoașterea limbilor rusă și română;
- preferabil experiență în vînzări;
- abilități de comunicare;
- program de lucru full-time;

Oferim:
- salariu competitiv, bonusuri;
- creștere profesională;
- pachet social complet;
- comunicare telefonică corporativă.
Dacă corespundeți cerințelor sus enumerate, expediați CV Dvs. pe adresa: [email protected]

E-mail: [email protected]

Торговая компания CVIN-COM SRL объявляет вакансию на должность:

Reprezentant comercial regional (cu automobil personal) Regiunea Anenii-Noi