Reprezentant Comercial/ Manager de vînzare regional (NORD) Full-time Job

Birovits

Actualizat la 05-03-2121     Vanzari   Bălţi     65 vizualizări

Compania specializată în importul de rechizite pentru birou este în căutare de persoane care știu să lucreze pentru a obține rezultate și nu pentru a-și face „datoria”.
Cerințe față de candidați:
- deținerea unui automobil personal;
- fluență în limbile rusă și română;
- responsabilitate;
- gîndire analitică;
- abilități de comunicare;
- punctualitate.
Oferim:
- un venit de cel puțin 8 000 lei (salariu + % din volumul vînzărilor);
- compensarea cheltuielilor pentru combustibil;
- amortizarea automobilului;
- pachet corporativ de telefonie mobilă;
- tot echipamentul necesar pentru desfășurarea activității;
- oportunități de dezvoltare profesională;
- program de lucru full time, 5 zile lucrătoare pe săptămînă;
- liber în zilele de week-end și concediu de odihnă anual garantat.
Responsabilități:
- efectuarea vizitelor la clienții existenți;
- testarea ideilor sau produselor noi pe clienții existenți;
- negocieri cu clienții noi;
- creșterea volumului de vînzări;
- informare privind produsele noi și promoțiile active.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: [email protected] sau să sune la numărul de telefon: 076 084 242
E-mail: [email protected]
Telefon: 076 084 242

Descrierea Companiei
Angajăm:

Reprezentant Comercial/ Manager de vînzare regional (NORD)