Receptionist (s. Magdacesti) Full-time Job

Blue Shark

Actualizat la 24-10-2121     Depozitari, Magazinieri, Antrepozit   Criuleni     24 vizualizări
Detalii despre job

Locaţia: Magazin OCEAN FISH, s- Magdacesti ri. Criuleni
Responsabilități:
Aprovizionarea corectă şi eficientă a secţiei din magazin
Flichetarea corectă zilnică articolelor și asigurarea expunerii lor conform regullor şi procedurilor de aranjare a mărtriler.
Cerințe:
Cunoasterea în detalii a produselor din stoc;;
Punctualtate și responsabilitate;
Atitudine pozitivă în relaţile e clienții şi colegii
Mentinerea curățenie la locul de muncă:
Cunoasterea limbii române şi ruse.
Mentinerea ordinii in depozit
Deservirea clienţilor conform standardelor
Noi oferim:
Salariu motivant
Mediu de lucru plăcut într-o echipă tânără şi prietenoasă;
Traininguri locul de muncă,
Posibilitatea creșterii profesionale.
VEI AVEA PARTE DE:
Pachet social acordat;
Instruire gratuită
Salariul decent achitat la timp.
Experientă:
Mediu de lucru pozitiv.
Telefon: 063617316

Descrierea Companiei
Receptionist (s. Magdacesti)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Receptionist Magdacesti Blue Shark