Receptionist(a) Full-time Job

Omnius Group

Actualizat la 03-03-2121     Joburi pentru studenti, Part-Time   Chisinau     161 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:

Recepționarea și direcționarea apelurilor telefonice;
Oferirea clienților/potențialilor clienți informații cu privire la serviciile biroului;
Întocmirea agendei întâlnirilor de lucru;
Administrea corespondenţei, primirea și transmiterea e-mail-urilor;
Îndeplinirea altor sarcini administrative conexe;

Cerințe față de candidat:

Persoană sociabilă, disciplinată și responsabilă;
Abilităţi de comunicare şi de organizare a timpului de muncă;
Politețe în comunicare;
Capacitate de menținere a echilibrului emoțional în situații de stres;
Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă. Cunoasterea limbii franceze la un nivel comunicational bun va constitui un avantaj major;
Competenţă de lucru cu PC (Word, Excel, Outlook, Internet);
Experienţa de lucru într-un post asemănător este binevenită dar nu obligatorie;

Oferim:

Salariu de bază, bonusuri motivaționale și pachet social complet;
Mediu de lucru plăcut (oficiu modern în zona centrală a Chișinăului);
Echipă profesionistă și motivată;
Orar de lucru – Part time sau Full time cu posibilitatea stabilirii unui program individual;
Posibilitatea de a lucra atat de la birou cat si de acasa;
Instruire privind sarcinile expuse;

Postul poate fi compatibil pentru candidații care doresc să îmbine munca cu studiile.
Studentii sunt bineveniti sa postuleze.
Candidații interesați sunt rugați să trimită CV-ul și o succintă scrisoare de prezentare la adresa [email protected] . Toate candidaturile vor fi analizate, doar persoanele selectate vor fi contactate și invitate la interviul de angajare. E-mail: [email protected]

Descrierea Companiei
Omnius Group angajează:

Receptionist(a)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Receptionist Omnius Group