Receptioner marfuri (Bacioi) Full-time Job

Fidesco

Actualizat 20.11.2020 Depozitari, Magazinieri, Antrepozit Chisinau   6 vizualizări
Detalii despre job

Cerinte fata de candidat:
- Studii medii speciale
- Experienta in munca minimum 2 ani
- Cunoasterea standartelor si conditiilor pastrarii bunurilor materiale si a marfurilor, caracteristicile calitative a marfurilor
- Regulile si ordinea pastrarii marfurilor
- Responsabilitate, initiativa, orientare spre rezultat
Responsabilitati:
- Primirea marfurilor pentru depozitare
- Oformarea documentelor de primire, eliberare a marfii
- Organizarea pastrarii marfurilor
- Dirijarea cu descarcarea si incarcarea marfurilor
- Participarea la inventariere
- Organizarea respectarii normelor sanitare privind depozitarea
Oferim:
- Posibilitate de a lucra într-o companie tînără, performantă
şi în continuă creştere
- Pachet social deplin.
- Salariu si prima achitate la timp
- Posibilitatea avansarii in functie
Telefon: (022) 253-752
E-mail: [email protected] Telefon: (022) 253-752
E-mail: [email protected]

Compania Fidesco este unul dintre liderii comerţului în domeniul alimentației publice. Fiecare realizare a companiei este realizarea tuturor angajaţilor săi. Suntem în căutarea celor ce doresc să obțină o oportunitate de afirmare profesională într-o companie de succes.

Vă invităm pentru suplinirea funcțiilor vacante în Echipa noastră de profesionişti.

Receptioner marfuri (Bacioi)
Apăsați pe una din cuvinte cheie
Receptioner marfuri Bacioi Fidesco