Recepționer Comenzi Centrul de deservire Chișinău Full-time Job

Karcher

Actualizat la 03-03-2121     Servicii   Chisinau     72 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilitățile recepționerului:
1. Recepționează aparatele Karcher pentru reparații de garanție și post-garanție, cu o verificare preliminară a stării de funcționare a dispozitivului
2. Emite o comandă de lucru la cererea clientului
3. Asigură siguranța corespunzătoare a echipamentelor
4. Controlează termenul de îndeplinre comenzilor
5. Consultă clienții prin telefon și în centrul de deservire
6. Efectuează distribuția aparatelor între mecanici și direcția de executare a comenzilor acceptate în conformitate cu sarcina
Care sunt cerințele noastre?
• Experiență în domeniul vânzărilor, comunicării cu clienții;
• Vorbire fluentă (rusa / româna nivel avansat);
• Sociabil, rezistent la stres;
• Cunoștințe elementare în programul 1C;
• Permis de conducere categoria "B" este binevenit.
Locația→ Centrul de deservire tehnică Kärcher Chișinău, str. M.Dragan,21
Ce vă oferim?
• Oportunitatea de a deveni parte a unei echipe prietenoase de profesioniști;
• Instruirea în principiile muncii;
• Pachet social complet;
• Salariu: salariu fix ;
• Participare la traininguri, seminare;
• Lunch-card (Card alimentar);
• Perspective pentru dezvoltarea profesională și creșterea salariilor.
Pentru mai multe informații despre companie, accesați site-ul web al companiei: www.karcher.md \\r\\nE-mail: [email protected]
Telefon: +373 685 08 084

Представительству немецкого концерна KARCHER в Молдове нужен:

Recepționer Comenzi Centrul de deservire Chișinău