Programator 1C Full-time Job

Daac System Integrator

Actualizat la 29-11-2020     Adăugat la 20.11.2020 Contabilitate, Finante Chisinau   9 vizualizări
Detalii despre job

Abilităţi:
- Deţineţi experienţă în domeniul programării 1C
- Cunoaşteţi platforma 1C: Întreprindere 8 (componentele şi mecanismele de lucru)
- Cunoaşteţi limbajul de programare pentru elaborarea programelor 1C: Întreprindere 8
- Deţineţi experienţă în automatizarea întreprinderilor mici şi mijlocii prin intermediul platformei 1C

Responsabilităţi:
- Implementarea programelor pe baza platformei 1C: Întreprindere 8, conform caietului de sarcini
- Proiectarea structurii de date, arhitectura bazelor de date în cadrul platformei 1C: Întreprindere 8
- Modificarea configuraţiei bazei 1C:Întreprindere 8
- Colectarea şi administrarea versiunilor produselor software
- Deţinerea certificatelor 1C

Va constitui un avantaj:
- Prezenţa certificatelor 1C
- Experienţa practică în proiecte de integrare a sistemelor în baza 1C

Condiţiile de muncă:
- Program: Luni – Vineri, 9.00 - 18.00
- Adresa: str. Calea Ieşilor 10 (Sculeanca)
- Colegi profesionişti şi prietenoşi
- Loc de parcare pentru maşină sau bicicletă lângă birou

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV indicând postul solicitat la adresa - [email protected] E-mail:
[email protected]

Компания DAAC System Integrator входит в группу компаний DAAC и ведет свою историю с 1995г. Сегодня DAAC System Integrator – крупнейшая молдавская компания, работающая как разработчик программных решений и мультисервисный системный интегратор в области Информационных и Коммуникационных Технологий.
В компании работают более 140 высококвалифицированных сотрудников, прошедших обучение в Европе, ЮАР, странах СНГ и обладающих профессиональным опытом в соответствующих ИКТ областях. DAAC System Integrator является авторизованным партнером более 50 мировых производителей ИКТ продуктов и сервисов.
Более подробно с нашими проектами, партнёрами и клиентами Вы можете ознакомиться на нашем сайте: integrator.md

Programator 1C
Apăsați pe una din cuvinte cheie
Programator Daac System Integrator