Programator 1C Full-time Job

Creavita Food Company SRL

Actualizat la 22-01-2121     Contabilitate, Finante   Chisinau     24 vizualizări

• Conlucrarea cu companiile de dezvoltare soft (ex. Compania de implementarea CRM, compania de dezvoltarea blocului de bugetare etc.)
Beneficii oferite:
• Salariu atractiv cu perspectiva de crestere;
• graficul de lucru, luni –vineri, 8:30-17:30;
• ve-ti activa intro echipa tinara si dinamica participati teambuilding-uri;
• oficiul se afla pe str. Feredeului,12
Responsabilitatile de baza:
• Cunoasterea programarii 1C administrare 8 si 1 C contabilitate, experienta de lucru;
• Adaptarea softului la cerintele companiei
• Reglarea softului pentru schimb corect de date intre 1C administrare si 1c contabilitate;
• Setarea schimbului de date intre 1C si paginaweb a companiei

Trimiteti CV-ul la adresa de e-mail: [email protected]
Telefon de contact: (+373)69085368 (disponibil WhatsApp si Viber)
Vă asteptăm cu drag! E-mail: [email protected]
Telefon: (+373) 68249988

Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (România, Republica Moldova, Polonia) angajează:

Programator 1C
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Programator Creavita Food Company SRL