Programator 1C (de la stagiar pînă la senior) Full-time Job

Business Logic

Actualizat la 25-02-2121     Instruire, Stagiere, Practica   Chisinau     61 vizualizări
Detalii despre job

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE:
- dezvoltarea și implementarea aplicațiilor de gestionare a afacerilor pe platforma 1C;
- integrare cu aplicații ale altor vendori;
- integrare cu alte aplicații web și pagini web;
- integrare cu dispozitivele mobile și echipamentele comerciale.
CERINȚE (cele absolut obligatorii sunt marcate cu *):
- capacitatea de a elabora algoritme*;
- cunoașterea cel puțin a unui limbaj de programare algoritmic*;
- studii superioare sau medii de specialitate în domeniul IT;
- înțelegerea principalelor procese de afaceri ce au loc în cadrul unei întreprinderi comerciale;
- experiență în programare;
- experiență în programare pe platforma 1C;
- deținerea certificatelor „1C:Specialist” (constituie un avantaj);
- abilități de comunicare, responsabilitate, capacitate și dorință de a munci, perseverență în atingerea scopurilor*.
OFERIM:
- program de lucru full time (9.00-18.00);
- un job la birou;
- compensarea cheltuielilor pentru alimentație;
- un birou confortabil și colegi mereu bine dispuși.
SALARIU:
- începători și studenți (Junior): 5000-10000 lei;
- cei cu experiență în programare pe platforma 1C (Middle): 10000-20000 lei;
- cei cu o experiență de peste 3 ani în programare pe platforma 1C (Senior): 20 000 lei și mai mult.
Expediați CV-ul la adresa electronică: [email protected] E-mail:
[email protected]

Noi dezvoltăm și implementăm produse software pe baza platformei 1C:Întreprindere, care să permită rezolvarea celor mai importante problemele în domeniile-cheie din sfera afacerilor. Suntem convinși că cea mai mare valoare a oricărei companii IT o reprezintă angajații ei, de aceea ne străduim să facem viața lor în cadrul companiei cît mai interesantă!
Sediul companiei noastre este amplasat într-un loc confortabil, în colectiv domnește o atmosferă familiară, iar angajații noștri au posibilitatea să-și planifice singuri timpul de lucru și să aibă oricînd timp liber pentru a-și soluționa problemele personale. Toate acestea fac ca ei să se simtă plăcut și confortabil în cadrul companiei.
Ne place să lucrăm împreună, studiind noile tehnologii și realizînd proiecte interesante, și ne place la fel de mult să ne odihnim împreună.
Suntem o echipă profesionistă și unită, iar fiecare dintre noi este gata să-și împărtășească cunoștințele și experiența, dar și cele mai noi glume și bancuri!

Programator 1C (de la stagiar pînă la senior)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Programator stagiar pînă senior Business Logic