Programator 1 C Full-time Job

Mikro Kapital Company SRL

Actualizat la 26-01-2121     Contabilitate, Finante   Chisinau     27 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:
- dezvoltă sistemul 1Cv8 în conformitate cu cerințele companiei;
- răspunde de buna funcționare a programului 1Cv8 și acordă support tehnic angajaților;
- corectarea erorilor ce apar în timpul utilizării programului;
- responsabil pentru elaborarea și testarea meniului principal în aplicația 1C a utilizatorilor, conform standardelor companiei;
Cerințe
- deținerea unui certificat 1C profesional;
- experiență în domeniul de 1 an;
- seriozitate/responsabilitate;
- spirit de observație;
- cunoașterea limbilor române și ruse.
Beneficiile tale:

Vei descoperi opurtunități de dezvoltare a carierei;
(traininguri, conferințe..etc)
Angajare oficială;
Salariu lunar + bonus (sistemă transparentă de bonusare);
Fidelitatea zilelor oficiale libere;
Mediu favorabil, prietenos și sănătos;
Program de lucru: luni- vineri, de la 9:00- 18:00.

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la adresa de e-mail: [email protected]
Vor fi contactate pentru interviu doar persoanele care corespund cerințelor. E-mail:
[email protected]
\r\n

Микрофинансовая  Организация Mikro Kapital Company SRL объявляет набор на должность:

Programator 1 C
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Programator Mikro Kapital Company SRL