Product Owner Full-time Job

Oceano

Actualizat la 27-07-2121     IT, Programare   Chisinau     278 vizualizări
Detalii despre job

Cerințe:
• Studii superioare în tehnologie;
• O orientare către rezultate și abilitatea de a lucra în echipă;
• Abilitatea de a lucra într-un mod analitic și structurat;
• Experiență in definirea/rafinarea/urmărirea implementării cerințelor de produs digital;
• Abilități excelente de comunicare și gestionare a conflictelor;
• Abilități excelente în limba engleză, scrisă și verbală;
• Cunoașterea UML este un plus.
Responsabilități:
• Prezentați interesele utilizatorului final în fața tuturor celorlalte departamente;
• Definiți obiectivele la începutul fiecărui sprint în cadrul ședinței planificate;
• Creați viziune și roadmaps axate pe nevoile utilizatorilor și strategia departamentului;
• Definiți și prioritizați product backlog, inclusiv crearea de user stories pe baza strategiei produsului și a disponibilității resurselor;
• Colaborați cu echipa decizionala si echipa de dezvoltare pentru a defini cerințele de produs;
• Asigurați că echipa are întotdeauna o listă adecvată de sarcini la care să lucreze.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv, care reflecta responsabilitățile;
- Un mediu flexibil (remote), multicultural, orientat spre rezultate, specific unei companii inovative.

Așteptăm CV-urile dvs. la adresa de e-mail: [email protected] , cu specificarea poziției pentru care aplicați. E-mail:
[email protected]

OCEANO este o platformă digitală B2B care împuternicește mii de antreprenori cu amănuntul din Europa Centrală și de Est și oferă acces la furnizorii pentru a-și stoca magazinele fără riscuri, pentru a-și dezvolta afacerile și pentru a deveni mai eficienți.

Scopul nostru este să devenim unul dintre cele mai mari proiecte de comerț electronic din Europa, bazat pe Inteligență Artificială și Machine Learning.

Product Owner
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Product Owner Oceano