Planificator producție | Balti, MD Full-time Job

GG Cables & Wires EE

Actualizat la 07-03-2121     Ingineri   Bălţi     57 vizualizări
Detalii despre job

PROFILUL CANDIDATULUI

Studii superioare - tehnice sau matematice
Experiență pe o poziție similară - minim 2 ani
Cunoașterea avansată a limbii române și engleze - obligatoriu
Competențe și aptitudini de utilizare a calculatorului
Bună stăpânire a pachetului Microsoft Office
Mod de gândire analitic
Abilități de comunicare și relaționare
Responsabilitate, spirit practic, atitudine proactivă, inițiativă, dinamism

RESPONSABILITĂȚI

Planificarea procesului de producție
Întocmirea rapoartelor de producție
Reorganizarea planului de producție în funcție de modificările survenite la cererea clientului
Participarea la elaborarea planului de mentenanță preventivă
Participarea la inventarierile periodice și anuale

COMPANIA OFERĂ

Dezvoltarea unei cariere într-o companie de succes
Salariu motivant în conformitate cu cerințele poziției
Oportunități atractive de formare, instruire și creștere profesională
Condiții de lucru la standarde europene

CUM APLICAȚI
Trimiteți CV-ul, specificând poziția pentru care aplicați, la adresa: [email protected]
ICS”GG Cables & Wires EE” SRL
Str. Aerodromului nr.1, Mun. Bălți.
www.gg-group.com
Toate deciziile de angajare in cadrul companiei GG sunt bazate pe evaluarea calificarilor si a experientei profesionale, raportate la cerintele specifice pozitiilor deschise.
Prin trimiterea CV-ului dvs., sunteți de acord la prelucrarea datelor cu caracter personal în conformitate cu legislația națională aplicabilă, mai multe detalii gasiti accesând link-ul: https://www.gg-group.com/de/service/date-caracter-personal-candidati/
E-mail: [email protected]
Web: www.gg-group.com

Compania internaţională Gebauer & Griller este unul dintre jucătorii cei mai importanţi în industria cablurilor automotive electrice. Cu sediul central în Austria, compania are un renume de peste 70 de ani în piaţa internaţională a cablurilor industriale. GG Cables&Wires e una din filialele Gebauer&Griller, situata in zona Economica Libera Balti, care isi desfasoara activitatea din anul 2013.

Planificator producție | Balti, MD
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Planificator producție Balti GG Cables & Wires EE