PHP Developer Full-time Job

Actualizat la 06-03-2121     IT, Programare   Chisinau     56 vizualizări
Detalii despre job

PHP Developer

Candidatul ideal trebuie să aibă cel putin:

– cunostinte de baza de programare

* PHP (OOP - notiuni generale)

* HTML && CSS

* AJAX

* JavaScript/JQuery

* mySQL || postgreSQL

– cunoasterea frameworkului Laravel, CMS-ul wordpress;

– cunostinte minime limba engleza sau italiana;

OFERIM:

· CONTRACT DE MUNCĂ CU PACHET SOCIAL COMPLET

· SALARIU MOTIVANT

· FORMARE PROFESSIONALĂ ȘI SUPORT CONTINUU

· FULL TIME

· CREȘTERE PROFESIONALĂ

- CAFEA SI APA

Descrierea jobului

Candidatul va avea ocazia sa invete sa lucreze la proiecte interesante, complexe, atat pe cont propriu cat si in echipa.

Salariul motivant, negociabil in functie de experienta si in special de performanta.

Daca vrei sa inveti sa lucrezi la aplicatii web, sa dezvolti si sa creezi, sa participi activ cu idei si feedback-uri, sa iti imbunatatesti abilitatile - atunci Blueline este locul potrivit pentru tine. Aplica pentru job acum!

cunostinte de baza de programare
* AJAX
cunoasterea frameworkului Laravel, CMS-ul wordpress;
cunostinte minime limba engleza sau italiana;
OFERIM:
CONTRACT DE MUNCĂ CU PACHET SOCIAL COMPLET
SALARIU MOTIVANT
FORMARE PROFESSIONALĂ ȘI SUPORT CONTINUU
FULL TIME
CREȘTERE PROFESIONALĂ