Persoană responsabilă de depozit, expeditor. Full-time Job

8 months ago Producție Chisinau   584 vizualizări
Detalii despre job

Cerinte faţa de candidat

  • Studii medii
  • Permis de conducere categoria B
  • Experienta de conducere min- 1-2 ani
  • Acuratete, punctualitate, responsabilitate

Prgram de lucru:

Marți-Sâmbătă 09:00-17:00

Duminică și luni: zile libere

Responsabilitati:

  • Livrarea mărfii
  • Eliberarea mărfii de la depozit
  • Urmărirea stocului de marfă
  • Montarea mobilei în showroom

Noi îţi oferim :

  • Un mediu placut de lucru️
  • Un salariu bun: de la 8000 lei️
  • BONUS (Al 13-lea salariu)️
  • Un telefon de serviciu fără GPS(avem încredere în angajații nostrii) ️
  • Angajare oficială şi pachet social complet, ca să ai o pensie de invidiat️

Asteptăm CV-ul la adresa de e-mail: [email protected]

Mobilă din lemn natural și saltele ecologice. In stock si la comanda.
Tags: ex: cv,cvmeu.md,angajare.md
mobilă responsabilitate studii