Paznic Full-time Job

Compania De Securitate

Actualizat la 29-11-2020     Adăugat la 24.11.2020 Paza, Securitate Bălţi   16 vizualizări
Detalii despre job

Cerințe față de candidat:
- lipsa antecedentelor penale;
- responsabil, atenție la detalii, calm, prezentabil;
- experiență în funcția de paznic, gardian public, agent controlor constituie un avantaj.

Responsabilități principale:
- Realizează toate măsurile necesare de pază și protecție contra efracției și incendiilor.
- Asigură ordinea de securitate în obiectiv. Rezolvă incidentele de securitate.
- Monitorizează și controlează perimetrul teritoriului din responsabilitate.
- Păzește obiectivul, bunurile şi valorile din responsabilitate.

Oferim:
- Pachet social deplin.
- Muncă în schimburi.
- Posibilitatea avansării în funcție.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul, cu menționarea poziției pentru care candideaza, la adresa electronică: [email protected]

Descrierea Companiei
Paznic
Apăsați pe una din cuvinte cheie
Paznic Compania de Securitate